vstupJegyezd meg az azonosítómat és jelszavam
Csak az azonosítómat jegyezd meg
Mindig kérd az azonosítómat és jelszavam
Fizetési feltételek
Fizetési feltételek:
  • Előreutalásos vásárlás
  • Bankkártyás vásárlás
  • Utánvétes vásárlás

Annyira biztosak vagyunk abban, hogy a termékeinkkel elégedett és segítségükkel egészségesebb lehetsz, hogy mindegyik termékünkre 100%-os, azonnali pénz visszafizetési garanciát kínálunk.

FILS Bébik

Fogantatásuk előtt szedte Édesanyjuk a FILS készítményeket, hogy megszülethessenek.

Az adatfeldolgozók elérhetőségei

Az adatfeldolgozók elérhetőségei

A rendszer frissítése és karbantartása miatt minden év március 31-ig van lehetőség a megújításra. Az idén 2021.03.31-ig.

Indium

román
V roku 1980 dostal prvý patent, ako potravinové doplnky, a mnoho spotrebiteľov uviedlo, že život meniace výhody.

Ľudské telo nemôže používať anorganické minerály, szervessé sa musí stať, než telo dokáže spracovať.

Schröder Dr.Henry Štúdia tiež ukazuje, india, pomáha ľudskému telu, ktoré je možné začleniť ďalšie stopové prvky, ktoré by inak neboli využité. Dr.Henry Schroeder, obličiek je priamo úmerná množstvu medi a mangánu boli spotrebované indiummal.


Indium Skryté dejiny

Indiumot bol použitý pre zdravie, ale rozsiahlu úlohu doplnkov výživy pomerne nová. Pôvodne patentovaný v roku 1980 a 1999 újraszabadalmaztatott india účinne a bezpečne pridáva veľa náročných potrieb spotrebiteľov.

Experimenty vykonané v roku 1975 neboli schopní určiť hladinu indium v ​​ľudskom tele, vzhľadom k nízkym stupňom koncentrácie.


Vo voľnej prírode, tak malé množstvo india vyskytuje a nie je vodou rozpustnej forme, do potravinového reťazca neexistuje.


Nasledujúce informácie sú z veľkej časti Spojených štátov patentového úradu dokumentáciu, ktorá prišla od.
Veľmi malé množstvo india v zemskej kôre, tiež známy ako mikro-minerálov. Ako je známe, minerály majú prirodzené anorganické materiály. Ľudské telo nie je možné použiť priamo, zatiaľ čo anorganická.
Jednoducho povedané, rastliny absorbujú anorganické minerály z pôdy a fotosyntézou premenený na organickej forme, že ľudia môžu používať.
Avšak, indium je a mizivo malé množstvo v prírode, to je proste v potravinovom reťazci.
Iné názory, že indium v ​​pôde je tak nízka, že merania nie je možné zistiť, v celku alebo neexistujúce.
V roku 1975, študuje ľudské telo je nie je schopný odhaliť prítomnosť nízkych koncentrácií indium.
Pretože život bez indium, ale choroby a iných zdravotných problémov, obklopený definície, že zistíme, že india, nie je nutné pre život, ale je nevyhnutná pre zdravie.


India a rakovina

Indiummal výskum je teraz v plnom prúde, a zaujímavé a možno aj veľmi pozoruhodnou udalosťou dopadlo.
1993 štúdia ukázala, že india vzhliadol a sýtosti farieb v nádorovom tkanive. To je dobrá správa, vzhľadom k tomu, že indium-generál v znížení nádorových vlastností.
1971 štúdia zistila, že suplementácia india znížil počet rakovín.

Dr.Henry Schröder tiež poznamenal, že rakovina pľúc je najmä v prípade účinkov indium antikarcinogénne ďalších stopových prvkov boli porovnané, žiadny účinok, pokiaľ ide o lepšie povedané, indiumot nepoužívajte výsledky porovnávacej skupine.
V jednej štúdii sa zistilo, že india zabrániť
MCF-7 a Hel bunky krčka karszinóma rastu.

Rakovina kostí tiež robil výskum a zistil, že indium pozitívne výsledky.
K dispozícii sú len obmedzené skúsenosti v neskorej fáze pacientov s nádorovým ochorením a ich výhody india je ťažké v ich prípade. Skúsenosť je, že india účinne zmeniť výsledok. Je zaujímavé, že priaznivý účinok výrazne zlepšila indium blaho oblasť bola objavená.


India a chudnutie

Dr.Henry Schroeder zistené, že použitie indium viedlo k zníženiu telesnej hmotnosti. Ešte zaujímavejšie je skutočnosť, že india bol účinnejší u žien ako u mužov. Pretože ženy v nižší podiel svalovej hmoty, môže india vám, že 'ďalší impulz ", ktorý je nutné pre chudnutie.

Dr.Henry Schröder tiež objavil, že som pomocou india mohli tešiť lepšiemu zdraviu ako tí, ktorí nejedli indiumot. Pre mužov, indium pomohlo udržať množstvo svalov ste stratili vďaka starnutie populácie a pokles rastového hormónu a testosterónu klesá zdarma. India energický štýl života pre väčšinu ľudí, ktorí dopĺňajú svoj jedálniček s ním. Väčší výkon obvykle vedie k väčšiu fyzickú aktivitu, a tým viac kalórií sa spáli v priamej úmere.

Ak niekto venovať náležitú pozornosť stupňa metabolické funkcie, táto výhoda k dispozícii. Telo a stavebné športovci boli vedomí tejto skutočnosti. Hodín denne vlak, ktorý svalové tkanivo môže byť vo forme ich telesnej hmotnosti na cca. Mnoho tisíc kalórií jesť každý deň, len preto, aby telo vykonávať funkcie képoesek "palivo". Tí, ktorí nechcú to pracovať tak tvrdo, na dlhú dobu, môžu poskytovať podobné výhody na indium.

Indiumot nie u žien, pričom 20% telesnej hmotnosti vo forme tuku pribral na váhe, zatiaľ čo tí, ktorí sa indiumot, vôbec nie tuk obohatený ich akcie.

V Indium užívatelia známy pre dve desaťročia antidepressziós efektu, a tiež to, že indium môžu vyvolávať eufóriu a pohody len niekoľko dní po užití.

Indiumnak dva dôležité účinky na jeho schopnosť stimulovať telo k optimalizácii integrácie potravinárskych surovín, a červených krviniek, ktoré pomáhajú predĺžiť životnosť 90 až 120 dní.


Spotreba absorpcie indium a účinnosti ukazovateľov:

- Zóna normálne libido vrátiť do dvoch týždňov, ženy a muža.


- Blaho spotrebiteľov mocného návrate pocitu jedného alebo dvoch týždňov.

- Rodiny tvrdí, že využitie indiumot člen rodiny "je jednoduchšie žiť s"

- Čuch kifinomulása.


- Menej spánku je potrebné za týždeň alebo dva.

- Druhý typ cukrovky pomocou inzulínu môže byť znížená za dva týždne.


- Typ vnútroočného tlaku u glaukómu 3 mesiace leredukálódott.


Známky suplementácia indium je užitočné pre uchopenie do 5-10 dní ochrannej známky. Niektoré vážne zdravotné problémy. Ako nerovnováhy cukru v krvi, neurologické poruchy a očné problémy, niekedy aj dva až tri týždne plynú, zatiaľ čo tam je zlepšenie. Komplikované je čakacia lehota v dĺžke 6 mesiacov, nie je nezvyčajné, ale je to stále lepšie ako alternatívy ponúkané beznádeje.


India a športový výkon

Aktívni športovci, ktorí sú zvyčajne kvôli bolesti svalov k odpočinku, nárast o 10% bez záťaže ich bolesti. India pomáha redukovať hromadenie kyseliny mliečnej, pretože môžete rýchlo odvodiť tkaniva.

Štúdia vykonaná v Budapešti, ktorá bude vydaná známy časopis, ukázala, že 20 až 30 olds roka môže byť prospešné pre spotrebu indium. Táto štúdia maďarského Národného tímu Kung Fu 15. mužský člen príspevku je vyrobený. Krvné obrazy, predmety, ktorí nemajú parazity alebo ochorenia. Potom, každý člen tímu prešiel fitness prieskum.
Šesťdesiatich dní každý športovec ráno na lačný žalúdok s kvapkou prijatého indiumot. Šesťdesiatich dní po re-účastníkov prieskumu. Trinásť z 15 experimentálnej alanyból 20% celkového rozvoj sily nepreukázali žiadne vedľajšie účinky. Dvaja pacienti, jeden v jeho neskorých 30. rokov, druhé 40 rokov, a to ako na dlhé vzdialenosti, a teda vykonať experiment. Dva týždne a obaja sme sa hodený indiumot deň. Po dvoch týždňoch, bolo to ako 30% nárast investícií, pokiaľ ide o prejdenej vzdialenosti.
Dva kulturistika priateľ indiumot brať ako jediné doplnky stravy pre 90 dní a len tak v priemere každý deň jedlo bolo. O dva mesiace neskôr, 40% väčšiu váhu im podarilo fekvenyomni.

Indium spotrebitelia nemôžu používať kreatín vy!

Vyberte si jazyk

maďarčina angličtina Nemec Rumunský slovenských Rus

zvoľte si menu

Zadajte referenčný kód


Kalendár akcií

2024. Június 15.
H K Sz Cs P Sz V
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rozšírené vyhľadávanie
Pavelka Andrea

Sok gyermekes családban nőttem fel, ahol megtanultam a munka szeretetét. Életem úgy alakult, hogy kénytelen voltam 17 éves koromtól dolgozni. Mélyről indulva kezdtem felépíteni a jövőmet. Majd eljött az idő, amikor saját vállalkozást vezethettem. Rá...